Teknokask & Cepkask Hakkında

Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San. Tic. A.Ş 2004 yılında Cepkask markası altında Cep Telefonları için Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi’ni piyasaya sürdüCepkask Cep Telefonu Hizmet Paketinde, sertifika şartları çerçevesinde hırsızlıklar dahil tam ziya hasarlar için elektronik cihaz sigortası, hizmet paketi sahiplerine ücretsiz hediye olarak sunulurken, bunun yanında Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj gibi kısmi onarım gerektiren arızların giderilmesi ve danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik, call center, teknik servis gibi hizmetler bir bütün olarak sunulmaktadır.Cepkask’ın cep telefonu pazarında kısa zamanda başarı sağlaması ve Gsm sektöründe kendine saygın, güvenilir bir yer edinerek yıllık hedeflerini aşması, şirketin ürün gamını genişletme kararını gündeme getirmiştir.

Yeni Ürünler

Yapılan araştırmalar neticesinde hizmet paketleri için en çok ihtiyaç duyulacak ürün grupları belirlenmiş ve Ocak 2007 itibariyle Notebook, Tv,Fotoğraf makinesi, Video kamera, Masaüstü pc gibi elektronik cihazlar için “Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketi” hayata geçirilmiştir.

Dünya devleri ile işbirliği

Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketinin piyasaya perakende olarak sunulmasıyla eş zamanlı olarak, Türkiye’nin Notebook pazar lideri olan HPTürkiye, Sony Eurasia, Samsung Türkiye, Asus Türkiye, Canon Türkiye, General Mobile Türkiye ile yapılan işbirlikleri neticesinde, markalara ait ürünler Teknokask Hizmet Paketleri ile kullanıcıya sunulmaya başlamıştır.

Güçlü iş ortaklıkları

Cepkask ve Teknokask’ın dağıtımını, ülkemizin saygın teknolojik ürün dağıtıcıları Arena Bilgisayar, Exa Elektronik ve Deep Teknoloji yürütmektedir.

Cepkask Samsung sigortası

www.cepkask.com www.teknokask.com.tr