KURUMSAL

Teknokask & CepKask Hakkında

Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San. Tic. A.Ş 2004 yılında Cepkask markası altında Cep Telefonları için Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi’ni piyasaya sürdü.Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketinde, hırsızlıklar dahil tam ziya hasarlar için elektronik cihaz sigortası hizmet paketi sahiplerine ücretsiz hediye olarak sunulurken, bunun yanında Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj gibi kısmi onarım gerektiren arızların giderilmesi, danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik, call center teknik servis gibi hizmetler bir bütün olarak sunulmaktadır.Cepkask’ın cep telefonu pazarında kısa zamanda başarı sağlaması ve Gsm sektöründe kendine saygın, güvenilir bir yer edinerek yıllık hedeflerini aşması, şirketin ürün gamını genişletme kararını gündeme getirmiştir.

Ürünlerde Çeşitlilik

Yapılan araştırmalar neticesinde hizmet paketlerine en çok ihtiyaç duyulacak ürün grupları belirlenmiş ve Ocak 2007 itibariyle Notebook, Tv, Fotoğraf makinesi, Video kamera, Masaüstü pc gibi elektronik cihazlar için “Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketi” hayata geçirilmiştir.

Dünya devleri ile işbirliği

Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketinin piyasaya perakende olarak sunulmasıyla eş zamanlı olarak, Türkiye’nin Notebook pazar lideri olan HP Türkiye, Sony Eurasia, Samsung Türkiye, Asus Türkiye, Canon Türkiye, General Mobile Türkiye ile yapılan işbirlikleri neticesinde, markalara ait ürünler Teknokask Hizmet Paketleri ile kullanıcıya sunulmaya başlamıştır.

Güçlü iş ortaklıkları

Cepkask ve Teknokask’ın dağıtımını, ülkemizin saygın teknolojik ürün dağıtıcıları Arena Bilgisayar, Exa Elektronik, Deep Teknoloji ve Platform Dağıtım yürütmektedir.

Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketlerinde tam ziya hasarları ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinden Euro Sigorta A.Ş üstlenirken, kısmi onarım gerektiren arızaları Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri A.Ş üstlenmiştir.

Cepkask iphone sigortası

www.cepkask.comwww.teknokask.com.tr

Taşımak için, tıklayın ve sürükleyin ​