KALİTE POLİTİKASI

Cepkask İleri teknoloji Ürünleri A.Ş ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite belgelerine sahiptir.

Cepkask A.Ş, Elektronik Cihaz Sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bu alanda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojik alt yapı ve mevzuat bilgisidir.

Cepkask bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli iş ortaklarıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Şirketimiz uzman kadroları, deneyimli ve yaygın satış kanallarıyla müşterilerini bilgilendirmek, hizmetleri hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser.Koşulsuz Müşteri Memnuniyetianlayışı, teknoloji kullanımı, hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.

Rekabet gücünün korunması, hizmet kalitesinin sürekliliği kadar iyileştirilmesine de bağlıdır. Bu bağlamda müşterilerimiz, satış kanallarımız ve diğer kanallardan gelen geri bildirimler, düzeltici ve önleyici faaliyetler, iç denetimler, kıyaslamalar ve öneri geliştirme uygulamaları ile hizmet paketleri için sürekli iyileştirme döngüsünü işletir.

Her bir Cepkask çalışanı, şirketimizin faaliyet alanı içerisine giren her konuda, etkinliğin ve verimliliğin artırılması amacıyla, düzeltici ve önleyici faaliyette bulunma ve öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir. Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, satış kanallarımız, müşterilerimizden gelen görüşlerin ve eleştirilerin önemini ve değerini bilir,Koşulsuz Müşteri Memnuniyetinisağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder. Cepkask Üst Yönetimi Kalite Yönetim Sisteminin gelişmesi ve sürekli kılınması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar.

Taşımak için, tıklayın ve sürükleyin ​