Cepkask'a


Cepkask cep telefonunuzu Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Kavrulma, Gasp, Kapkaç gibi risklere karşı güvence altına alırken ayrıca müşterilerine Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Lojistik, Call Center gibi hizmetler verir.

DİKKAT

Garanti asla Cepkask değildir. Garanti üretim hatalarını, Cepkask kullanım hataları ve hırsızlıkları karşılar. Cep telefonunuzu kılıf değil Cepkask korur. Cebinizin dostu Cepkask ile cebiniz de içiniz de rahat etsin.

team member

Değerli Müşterilerimiz...

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi kabul ediniz. Sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için"Online Hasar Bildirim Formu" hazırladık...

team member

Gerekli Evraklar...

Müşteri kısmi hasarlarda, hasarlı cihaz ile birlikte hasarlı cihazın fatura aslını, olaya ait imzalı beyanını, adres bilgilerini, kullanıcının ve fatura sahibinin...

team member

Müşteri Hizmetleri...

Öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilir ve hasarınız hakkında kısa zamanda bilgi alabilirsiniz.Sizlerin katkıları bizim için önemlidir...

 • Dikkat! Hırsızlar Tatil Yapmıyor

  Özellikle tatil için boşalan evleri, açık alanları ve plajları hedef alan hırsızlar; parasal değeri yüksek, parçalara ayrılabilen ve kolay satılabilen elektronik eşyalara göz dikiyor.

 • Futbol Aşkı Cepleri Yaktı

  Futbolseverlerin yanı sıra eski milli basketçi İbrahim Kutluay'ın, telefonunu tekmelemesi, oyuncuların da öfkelerini cep telefonlarından çıkardığının kayıtlı göstergesi olarak hafızalarda yer aldı.

 • Sigortada Pasta Büyümüyor, Dilimlerin Sahipleri Değişiyor

  Elektronik cihaz sigortalama şirketi Teknokask'ın Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, sektördeki gelişime ilişkin, "Sigortada pasta büyümüyor sadece dilimlerin sahipleri değişiyor" dedi.

 • Telefon kaybolunca kalan taksitler de kaybolsun mu?

  Türkiye’de ilk kez, garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarına ve hırsızlıklara karşı elektronik cihazları güvence altına alan Cepkask, 24 ay taahhütle alınan cep telefonlarının çalınması ve kaybolması halinde cep telefonunun bedelini karşılıyor!

Taşımak için, tıklayın ve sürükleyin ​