Kurumsal

Hakkımızda


Türkiye'de Bir İlk!


Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San. Tic. A.Ş, 60 yıllık sigortacılık tecrübesi ile 2003 yılında Türkiye’de ilk defa cep telefonları için Cepkask, 2007 yılında da Notebook, Tablet, Fotoğraf makinesi ve Televizyonlar için Teknokask Hizmet Paketlerini tüketicinin hizmetine sundu.

Cepkask A.Ş elektronik cihazları, yasal garanti kapsamı dışında kalan Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj sebebiyle oluşan arızalara yıllık abonman onarım hizmeti verirken ayrıca müşterilerine Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki ve Mali Danışmanlık, Kurulum, Veri Kurtarma, Teknik Servis gibi hizmetleri de bir bütün olarak sunan satış sonrası hizmetler şirketidir.

Cepkask A.Ş 1.500 m2 ofis alanında, yüze yakın konusunda deneyimli uzman personeli, yüksek teknolojik alt yapısı, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Şikâyet Yönetimi yeterlilik sertifikalarına sahip, güçlü sermaye yapısı ile global çapta hizmet veren İstanbul merkezli bir şirkettir.

Cepkask A.Ş marka iş birlikleri, kurumsal müşterileri, distribütörleri ve 6000 bayisi ve www.cepkask.com.tr e-ticaret sitesi aracılığıyla son kullanıcı ile buluşmaktadır.

 

Kurumsal Değerlerimiz


2003 Yılından günümüze...


Cepkask A.Ş’nin kuruluş ve hizmet felsefesi, 60 yıllık köklü sigortacılık geçmişi ile etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, Köklü, Güçlü, Dürüst, Öncü ve Sorumluluk sahibi olarak belirlenmiştir.

Cepkask A.Ş, müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir yaşama yönelik değişen beklentilerini karşılama konusunda yenilikçi bir yaklaşım içerisinde hareket eder. Mükemmellik anlayışının temelini, teknolojinin tüm alanlarda etkin kullanımı, yalın iş süreçleri, veriye dayalı ve hızlı karar verme sistemi oluşturur.

Konusunda deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, tüm yeniliklere açık, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağı Cepkask A.Ş’nin en önemli değeridir. Cepkask A.Ş sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, kültüre destek verme geleneğini sürdürmeye kararlı bir anlayışa sahiptir.

Vizyonumuz; 2003 Yılından günümüze kadar, Türkiye’de referans olarak gösterilen hizmetlerimizin ve sektörel liderliğimizin devamlılığını sağlamaktır.

Misyonumuz; Kurulduğumuz ilk günden bugüne, sektörel liderliğimiz gereği taşıdığımız sorumluluğun bilincinde, sektöre yön veren, müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulayan ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitemizi geliştirerek, toplam kalitenin artırarak devamlılığını sağlamaktır.

 

Kalite Politikamız


Uzmanlık, Deneyim, Dürüstlük, Şeffaflık...


Cepkask İleri teknoloji Ürünleri A.Ş, Tüketici Elektroniği Sektöründe Satış Sonrası Hizmetler kapsamında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Cepkask A.Ş, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Kalite belgelerine sahiptir.

Cepkask A.Ş’ni sektör lideri yapan ve rakipsiz kılan ana faktörler, ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri olan uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojik alt yapı ve mevzuat bilgisidir.

Cepkask A.Ş, bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları, güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli iş ortaklarıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Cepkask A.Ş uzman kadroları, deneyimli ve yaygın satış kanallarıyla müşterilerini bilgilendirmek, hizmetleri hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti anlayışı, teknoloji kullanımı, hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.

Rekabet gücünün korunması, hizmet kalitesinin sürekliliği kadar iyileştirilmesine de bağlıdır. Bu bağlamda müşterilerimiz, satış kanallarımız ve diğer kanallardan gelen geri bildirimler, düzeltici ve önleyici faaliyetler, iç denetimler, kıyaslamalar ve öneri geliştirme uygulamaları ile hizmet paketleri için sürekli iyileştirme döngüsünü işletilir. Her bir Cepkask çalışanı, Cepkask A.Ş faaliyet alanı içerisine giren her konuda, etkinliğin ve verimliliğin artırılması amacıyla, düzeltici ve önleyici faaliyette bulunma ve öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir. Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, satış kanallarımız, müşterilerimizden gelen görüşlerin ve eleştirilerin önemini ve değerini bilir ve koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlama ve bunu sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder. Cepkask A.Ş üst yönetimi kalite yönetim sisteminin gelişmesi ve sürekli kılınması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği


Güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı!


Personelinin güvenlik, sağlık, huzur ve mutluluğunu sağlamak, Cepkask A.Ş’ni başarıya götüren en önemli motivasyonlardan biridir.

Her zaman personelimizin sağlığı ve güvenliği konusunda yasal yükümlülükleri, kanun ve mevzuatları yakından takip ederek hayata geçiriyor, düzenli olarak denetliyor ve uygunluğunu kontrol ediyoruz.

Cepkask A.Ş bu çerçevede, sunmuş olduğu hizmetlerde çalışanlarının ve paydaşlarının sağlığını ve güvenliğini korumak, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak ve faaliyetlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak konusunda aşağıdaki ilkeleri benimsemiştir.

İş sağlığı ve güvenliği risklerinin belirlenmesi ve bu konuda gerekli aksiyonların alınarak risklerin takibi ve azaltılmasını, kazaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi ve azaltılması amacıyla kök neden analizlerinin yapılmasını,

İş sağlığı ve güvenliği açısından ileri teknolojilerin kullanılmasını ve gerekli kişisel koruyucu donanımların sağlanmasını,

İş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarının yapılarak gerek çalışanlarımızın gerekse tedarikçilerimizin bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarının sağlanması,

İstisnasız tüm yasal ve etik şartlara uyulması.

 

İnsan Kaynakları Politikamız


Mutlu CepKask Ailesi...


Çalışanlarımız şirketimizin en değerli varlığıdır. Her bir Cepkask çalışanı şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda ortak başarımıza, geleceğimize katkıda bulunacağı ve yön vereceği düşüncesiyle İnsan Kaynakları birimimizce titizlikle seçilir.

Ailemize hızla uyum sağlaması için oryantasyon sürecinden geçirilir. Ekibimize her yeni katılan çalışanımız tüm departmanlardan çalışma prensipleriyle ilgili detaylı bilgiler alır, kısa bir süre çalışmaları izleyerek hangi birimin ne yaptığını öğrenir.

Çalışanlarımız kendi birimlerinin iş disiplinlerine göre belirli dönemlerde şirket içi ve dışardan verilen eğitimlere katılırlar. Ayrıca dönemsel olarak tüm şirket personelinin katıldığı hizmet içi eğitimler ve moral ve motivasyonu artırıcı sosyal etkinlikler yine Cepkask İnsan Kaynakları birimince organize edilmektedir.

Cepkask ailesine katılmak isteyen adaylar, gerek www.cepkask.com.tr/iletisim/ gerekse şirket iletişim kanalları aracılığıyla şirketimize iş başvurusu yaparak özgeçmişlerini yollayabilirler.

Şirketimiz her iş başvurusuna mutlaka müspet veya menfi cevap vermekte ve bunu başvuru sahibine karşı bir borç olarak bilir.

Cepkask A.Ş’de iyilere her zaman yer vardır.

 

Sosyal Sorumluluk Politikamız


Toplumsal değerlerin ışığında...


Cepkask A.Ş’nin Sosyal Sorumluluk Politikası toplum, yönetim, çalışan ve tüm paydaşlarımızı kapsar. Esas aldığımız temel prensipler, toplumsal değerlerimiz ışığında evrensel ilkelerdir. Sosyal sorumluluk uygulamalarımızda başta Yönetim Kurulu Başkanlığı olmak üzere tüm yöneticilerimizin sorumluluğu vardır.

 

Kurumsal Satış


Kurumsal satış hizmetleri...


Dinamik ve yenilikçi yapısıyla hizmet kalitesini sürekli geliştiren Cepkask A.Ş, kurumların Cep telefonu, Notebook, Tablet, Fotoğraf Makinesi, Televizyon gibi elektronik cihazlarını Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri ile güvence altına alınmasına, Kurumsal Satış Kanalı ile cevap veriyor.

Cepkask A.Ş, bu alanda yapılandırdığı https://www.cepkask.com.tr web sitesi üzerinden, kurumlara özel tanımladığı şifre ve yine kurumların ihtiyaçlarına göre hazırladığı özel şartlar ve fiyatlar ile Türkiye çapında tüm şirketlere hizmet vermektedir.

Cepkask Kurumsal Satış Hizmetleri, kurumların kendi ihtiyaçları için alınmış veya alınacak olan elektronik cihazların yanında, çalışanlara ve çalışanların ailelerine ait elektronik cihazları da aynı kapsamda güvence altına almaktadır. Kurumsal Hizmetler için info@cepkask.com mail adresleri üzerinden başvuru yapılması yeterli olup, en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

 

Kurumsal Tanıtım Sunumu


Kurumsal tanıtım sunumumuzu indirebilirsiniz.


 

Bilgi Toplumu Hizmetleri


ŞİRKET TÜRÜ: A.Ş
TİCARET ÜNVANI: Cepkask İleri Teknoloji ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş
MERSİS: 0-2060-6569-4700-016
TİCARET SİCİL MEMURLUĞU: İSTANBUL
TİCARET SİCİL NUMARASI: 609213
ADRES: Adnan Kahveci Bulvarı No:198 Aker Plaza A-B Blok Kat:4 34188 Şirinevler/İstanbul/Türkiye
ŞİRKET TESCİL TARİHİ: 15.12.2006
VERGİ DAİRESİ: Kocasinan Vergi Dairesi Başkanlığı
VERGİ NUMARASI: 2060656947
SEKTÖR: Tüketici elektroniği sektöründe, elektronik cihazlara satış sonrası hizmetlerin verilmesi.
TELEFON: +90 212 639 54 54 Pbx
FAKS: +90 212 639 08 64
MAİL: info@cepkask.com
WEB SİTESİ: www.cepkask.com.tr
 

Referanslarımız


Kaliteyi müşteri tanımlar!


MARKALAR
 • HP Türkiye
 • SAMSUNG Türkiye
 • SONY Eurasia
 • ASUS Türkiye
 • MOTOROLA Türkiye
 • NOKIA Türkiye
 • GENERAL MOBİLE
 • DRV MOBİLE
 • TOSHIBA Türkiye
 • APPLE IMC
 • EXPER
 • CANON Türkiye
 • TEFAL (Groupe Seb) Türkiye
 • STIHL - VİKİNG Türkiye
TEKNOMARKETLER
 • TEKNOSA
 • İSTANBUL BİLİŞİM
 • YALÇINLAR
 • EVKUR
 • HEPSİBURADA
 • MOBİLTEL
EĞİTİM KURUMLARI
 • BAHÇEŞEHİR KOLEJLERİ
 • KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
 • YÜCE OKULLARI
 • GAZİKENT ÜNİVERSİTESİ
 • ZİRVE ÜNİVERSİTESİ
 • İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
 • İHLAS KOLEJİ
 • OKYANUS KOLEJLERİ
 • NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
 • VAKIFLAR
 • İKSV
 • TEMA
ZİNCİR MARKETLER
 • CARREFOURSA
 • METRO
 • REAL
 • TESCO – KİPA
 • ÖZDİLEK
 • DİSTRİBÜTÖRLER
 • ARENA
 • TEKNOSEPET
 • KOYUNCU
 • EXA
KURUMLAR
 • ANADOLU AJANSI
 • GALATA TAŞIMACILIK
 • MAN AJANS
 • ANTALYA TARIM
 • ACIBADEM SİGORTA
 • İLLER BANKASI
 • PARO KART
 • DR FİRİK
 • NOVASİST
 • ABDİ İBRAHİM
SİGORTA ŞİRKETLERİ
 • MAPFRE SİGORTA A.Ş
 • ZURICH SİGORTA A.Ş
 • LIBERTY SİGORTA A.Ş
 • RAY SİGORTA A.Ş
 • SBN SİGORTA A.Ş
YETKİLİ SERVİSLER
 • BAŞARI SERVİS
 • ARTI SERVİS
 • DESTEK SERVİS
 • KVK SERVİS
 • TELESERVİS
 • GENPA SERVİS
 • UNO SERVİS
 

Basında Biz


Hazırlanıyor...