Sıkça
Sorulan Sorular

Sizlerden sıkça gelen soruların tümünü derledik...

1Ödeme sisteminiz ne kadar güvenli?
Cepkask ödeme sistemi tamamen PayU Türkiye platformu üzerinden çalışmaktadır. PayU Türkiye, Dünya’da 16 ülkede hizmet veren ve 2011 yılından bu yana Visa ve Master Card tarafından onaylanmış, BDDK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından izinli Türkiye’nin ilk lider ödeme servis sağlayıcısıdır.
2Cepkask’ı kaç taksitte alabilirim?
2- 12 taksitte alabilirsiniz.
3Aldığım elektronik cihazın zaten garantisi var, Cepkask’a gerek var mı?
Garanti elektronik cihazın üretim esnasındaki üretici hatalarını kapsar. Cepkask ise kırılma, sıvı teması gibi kullanıcı hataları ile gasp, kapkaç, hırsızlık gibi durumları kapsar. Bu riskleri garantiniz karşılamayacaktır.
4Neden Cepkask?
Türkiye’de Cepkask’a benzer bir çok hizmet paketi vardır. Ancak en geniş hizmet kapsamını en ekonomik fiyatlar ile sunan Cepkask’dır. Türkiye’de Cepkask benzeri hizmetlerin hiç birinde Gasp, Kapkaç ve Hırsızlığa karşı güvence yoktur.
5Siparişim ne kadar zamanda elime ulaşır?
Cepkask A.Ş de tüm işlemler yüksek teknoloji ile online yürütülmektedir. Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketinizi satın alma işleminiz sonunda, cep telefonunuza kısa mesaj ile hizmetin başladığı bilgisi gelirken, mail adresinize de adınıza düzenlenmiş E-Faturanız ve Hizmet Sertifikanız online olarak gönderilecektir.
6Aldığım Cepkask veya Teknokask Hizmet Paketini ne zaman kullanabilirim?
Satın almayı gerçekleştirdiğini andan itibaren hizmet almaya başlayabilirsiniz.
7Cepkask ve Teknokask’ın hizmet süresi ne kadardır?
Satın alma tarihinden itibaren bir yıldır.
8Cepkask ve Teknokask ne gibi hasarları karşılar?
Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri, çarpma düşme sonucu oluşan kırılmaları, sıvı teması, kavrulma, yüksek voltaj, gasp, kapkaç ve hırsızlık, gibi riskleri teminat altına alırken, müşterilerine ayrıca danışmanlık, teknik destek, veri kurtarma, kurulum, hukuki ve mali danışmanlık gibi hizmetleri bir bütün olarak sunmaktadır.
9Bir hafta önce aldığım cep telefonu için Cepkask satın alabilirmiyim?
30 Gün geriye dönük olarak Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketlerini alabilirsiniz.
10Hasar durumunda ne yapmalıyım?
Hasar durumunda sertifikanızı imzalayarak ve sertifika arkasındaki formu doldurup, istenen evraklar ile beraber elektronik cihazınızı web sitemizdeki şirket merkezimize en geç 5 gün içinde gönderiniz.
11Cepkask faturamı saklamalı mıyım?
Hasar halinde elektronik cihazınızın ve Cepkask faturanızın aslını cep telefonunuz beraberinde göndermelisiniz.
12Daha önce kırılmış cep telefonuma Cepkask alabilirmiyim?
Daha önce kırılmış cep telefonunuza Cepkask alamazsınız. Aksi durumda suistimal sebebiyle yasal yollara müracaat edilir.
1315 Yaşındayım Cepkask alabilirmiyim?
18 Yaşından küçükler ancak kurumsal okul projelerinde, yasal varisleri aracılığıyla Cepkask satın alabilirler.

En Güncel Yazılar


Nisan 19, 2019

Samsung Cep Telefonları Güvence Paketi Neleri Kapsıyor?

Samsung akıllı telefon sektöründe dünyada söz sahibi olan bir marka. Firma sürekli yeni modelleriyle, segmentinde olan Huawei ve Xiaomi ile […]
Nisan 3, 2019

Xiaomi Mi 9 Türkiye Fiyatı Açıklandı! Xiaomi Mi 9 Alacaklar Nelere Dikkat Etmeli?

Çin teknolojisinin gelişimi herkesi şaşırtıyor. Huawei ile başlayan gelişim ve bütün dünyaya yayılma çabası Xiaomi ile daha belirgin bir şekilde […]
Mart 23, 2019

Yeni Telefon Alırken Cep Telefonu Sigortasının Önemi!

Eski telefonunuzun sizi yolda bırakmaya başladığını düşünüyor, yeni bir akıllı telefona geçmenin zamanı geldi mi diyorsunuz. Bunun için cep telefonlarını […]
Mart 22, 2019

Cep Sigortası ile Cep Telefonlarınızı Koruyabilirsiniz!

Cep telefonlarının hayatımızın vazgeçilmezlerinden olduğunu biliyoruz. Bunun için de cep telefonlarımızı korumak için çabalıyoruz. Bu yazımızda cep telefonlarınızı yaz aylarında […]