iOS 18'de Yapay Zeka İle Gelen 10 Heyecan Verici Özellik!

← Geri
iOS 18'de Yapay Zeka İle Gelen 10 Heyecan Verici Özellik!
Apple dünyasında uzun süredir yapay zeka üzerine yoğun çalışmaların sürdüğüne dair haberler ortaya çıkıyor. Ünlü Apple analisti Mark Gurman’a göre, bu yılki WWDC etkinliğinde Apple, 10 yeni yapay zeka özelliğini duyuracak. İşte iOS 18 ile gelmesi beklenen yapay zeka yenilikleri…

iOS 18'in Yapay Zeka Özellikleri Merakla Bekleniyor! WWDC'de Tanıtılacak Yenilikler

Yapay zeka hızla gelişirken dünya yeni bir döneme adım atıyor ve Apple da bu trende ayak uyduruyor. Siri dışında yapay zeka alanında beklenen başarıyı yakalayamayan ve rakiplerinin gerisinde kalan Apple, şimdi büyük yapay zeka şirketleriyle işbirliğine giderek iOS ve macOS gibi işletim sistemlerine yenilikçi AI özellikleri eklemeye hazırlanıyor. 

Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi ile iPhone veya başka bir cep telefonu aldığınızda, 1 yıl boyunca; düşme, kırılma, çarpma gibi ekran sorunlarınızın yanında sıvı teması, yüksek voltaj gibi farklı sıkıntılı durumlarda koruyabilirsiniz. Cepkask bu kapsayıcı yönüyle Türkiye’de bir ilktir. Unutmayın! Telefon garantileri basit hatalarla ilgilidir.

Apple’ın düzenleyeceği WWDC konferansına sadece iki hafta kaldı ve bu etkinlikte Apple'ın yapay zeka ile güçlendirilmiş yeni özelliklerini tanıtması bekleniyor. Mark Gurman’a göre, bu güncelleme ile birlikte kullanıcıya özel otomatik emojiler, akıllı öneri cevaplar ve mesajlar gibi birçok yenilik sunulacak. Ayrıca ana ekran özelleştirme seçeneklerinin de genişletilmesi bekleniyor. iOS 18'in yapay zeka ile gelen bu yenilikleri, Apple kullanıcılarını oldukça heyecanlandırıyor.

Apple telefon aldığınızda Cepkask’ı mutlaka isteyin!

Cepkask Blog sayfamızda en güncel haberlere ulaşmak için bizi takip etmeyi unutmayın!