Tek Tuşla Daha Fazlası: Nothing Phone (3) Eylem Düğmesi ile Fark Yaratıyor

← Geri
Tek Tuşla Daha Fazlası: Nothing Phone (3) Eylem Düğmesi ile Fark Yaratıyor
Son haftalarda ChatGPT entegrasyonu ile gündeme gelen Nothing, bu özelliği neredeyse tüm cihazlarına sunduktan sonra şimdi de yeni amiral gemisi telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. 2022 ve 2023 yıllarının Temmuz aylarında Phone (1) ve Phone (2) modellerini piyasaya süren firmanın, bu yıl da Phone (3) modelini tanıtması bekleniyor. İşte detaylar!

Nothing Phone (3): Yenilenmiş Arayüz Tasarımı ve Action Button İle Geliyor!

Nothing Phone (3) yeni ve geliştirilmiş bir arayüz tasarımıyla piyasaya sürülebilir. Önceki modelleriyle önemli bir başarı yakalayan şirket, Phone (3) için de birçok yenilik planlıyor. Carl Pei'nin X hesabında paylaştığı görüntüde, Nothing OS sisteminde güncellenmiş hızlı ayarlar ve bildirim paneli gözler önüne seriliyor. Bu yıl tanıtılması beklenen Nothing OS 3 ile gelmesi muhtemel olan bu yenilikler, Phone (3) modelinin tasarım prototipi olabilir.

Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi ile Nothing Phone (3) telefon veya başka bir cep telefonu aldığınızda, 1 yıl boyunca; düşme, kırılma, çarpma gibi ekran sorunlarınızın yanında sıvı teması, yüksek voltaj gibi farklı sıkıntılı durumlarda koruyabilirsiniz. Cepkask bu kapsayıcı yönüyle Türkiye’de bir ilktir. Unutmayın! Telefon garantileri basit hatalarla ilgilidir.

Güncellenmiş hızlı ayarlar ve bildirim paneline ek olarak, fotoğraflarda yeni bir düğme dikkat çekiyor. İlk bakışta büyük bir değişiklik fark edilmese de, sağ taraftaki düğmelere yakından bakıldığında yeni bir buton göze çarpıyor. Güç düğmesinin hemen altında yer alan bu butonun, "Action Button" olarak bilinen eylem düğmesi olduğu tahmin ediliyor.

Gizemli bir şekilde detayları açıklanmasa da, tasarım maketinden yeni cihazın özel bir fiziksel düğmeye sahip olacağını, metal bir çerçeveyle geleceğini ve düzgün hizalanmış kamerası ile minimalist ekran çerçeveleriyle tanıtılacağını tahmin edebiliyoruz. Ayrıca, iddialara göre Phone (3) gücünü Snapdragon 8s Gen 3 işlemcisinden alacağı konuşulanlar arasında.

Nothing Phone (3) telefon aldığında Cepkask’ı mutlaka isteyin!

Cepkask Blog sayfamızda en güncel haberlere ulaşmak için bizi takip etmeyi unutmayın!